Cumhurbaşkanı İletişim Telefon Numarası

Cumhurbaşkanı İletişim Telefon Numarası

Cumhurbaşkanı İletişim Telefon Numarası?Cumhurbaşkanına nasıl ulaşabilirim?Cumhurbaşkanlığı iletişim telefon numarası kaçtır.Cumhurbaşkanına nasıl ulaşabilirim?E-devlet üzerinden Cumhurbaşkanı ulaşılabilinir mi?

 

Cumhurbaşkanı İletişim Telefon Numarası-Cumhurbaşkanına Yazın

Eğer Cumhurbaşkanına ulaşmak istiyorsanız ve nasıl yapacağınız hakkında bilginiz yoksa bu paylaşımımız sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Cumhurbaşkanlığına Yazın hizmeti sayesinde kolaylıkla Cumhurbaşkanlığına ve eğer konunuz önemli ve kayda değer ise Cumhurbaşkanının bizzat kendisine kadar ulaşabilmektesiniz.

 

Özellikle son yıllarda kurulmaya ve aktif olarak çalışılmaya başlanan bu ve bunun gibi e-devlet hizmetlerini kullanmak oldukça kolaydır. Eskiden Cumhurbaşkanıyla iletişim kuracağım deseniz insanların güleceğini az çok tahmin edersiniz, günümüzde ise bu işlem oldukça kolay bir hale gelmiştir.

 

Artık her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı PTT üzerinden aldığı e-devlet hesabına T.C kimlik numarası ve şifresi ile kolaylıkla e-devlete giriş yapabilecek ve Cumhurbaşkanlığı ile kolaylıkla iletişim kurabilecek.


İlginizi Çekebilir: Bimer Şikayet bildirimi Nasıl Yapılır?


Cumhurbaşkanı İletişim telefon numarası

Cumhurbaşkanlığına Nasıl Yazabilirim?

 

Eğer paylaşımımızı buraya kadar okuduysanız bunun bir şaka olmadığını Cumhurbaşkanlığına ve Cumhurbaşkanının kendisine dahi ulaşabileceğinizi anlamışsınızdır.

 

Eğer sizinde Cumhurbaşkanlığına iletmek istediğiniz bir öneri, istek ve şikayet mesajlarınız var ise bunu e-devlet başta olmak üzere telefon ve mail ile de iletişim sağlayabilirsiniz. Tabi ki aralarındaki en fazla tercih edilen ve en teknolojik olanı e-devlet üzerinden yapılan işlemlerdir.

 

Cumhurbaşkanlığına ve Cumhurbaşkanına ulaşabilmeniz için öncelikle e-devlet hesabınızın olması gerekmektedir. Bu hesaba PTT aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. PTT’den aldığınız şifre ve T.C kimlik numaranız ile e-devlet hesabınıza girdikten sonra hizmetler sayfasında yer alan Cumhurbaşkanlığına Yazın adresine girmeniz gerekmektedir.

 

Bu adrese girdikten sonra gerekli bilgileri doldurduktan sonra cumhurbaşkanlığına iletilmesini istediğiniz öneriyi, şikayeti ve isteği orada yer alan mesaj bölümüne yazabilirsiniz. Oldukça kolay olan bu işlemi her zaman 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Bu tür mesajlarınıza olumlu veya olumsuz olarak mutlaka dönüş sağlanmaktadır. Eğer sizinde Cumhurbaşkanlığına iletmek istediğiniz bir mesajınız varsa bu aşamaları takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

E-devlet üzerinden Cumhurbaşkanlığına mesaj göndermek istemiyorsanız çeşitli iletişim seçenekleri ile de Cumhurbaşkanlığına ulaşabilirsiniz. Ancak en kolay yöntem e-devlet üzerinden yapılandır.

İletişim

Cumhurbaşkanlığı-Cumhurbaşkanı İletişim Telefon Numarası


Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterlik : 312 470 12 00
Devlet Denetleme Kurulu :0312 470 25 00
Cumhurbaşkanlığı Basın Danışmanlığı 0312 470 20 68
Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanlığı 312 470 21 37

Pay