Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü İhale Sorgulama

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü İhale Sorgulama

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü İhale Sorgulama için yapmanız gerekenler?  İhale Sorgulama bilgilerine e-devlet ile nasıl ulaşabiliriz? Gibi soruların cevaplarını makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz..

 

İHALELERDEN ANINDA HABERDAR OLUN

Devletin sağladığı avantajlar ve yapılan ihaleler hakkında bilgi sahibi olmak için tukiye.gov.tr adresini tıklayarak ‘Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü  İhale Sorgulama’ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Bu sistem ile Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü tarafından kamu kurum ve kuruluşlarının müteferrik taleplerine istinaden yayımlanan ihalelerin duyurularını anında görebilme ve ilk olarak haberdar alabilme hakkına sahip olabilirsiniz.

Bu hizmeti Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü merkezi satın almak görevini üstlenerek bu hizmeti sizlere sunmaktadır. İhale sorgulamada bulunmak için  turkiye.gov.tr adresine ziyaret ettikten sonra sayfanın sağ üst köşesinde bulunan sisteme giriş ve TC kimliğiniz, şifreniz ile görebilirsiniz.

Eğer şifrenizi bilmiyor veya unuttuysanız PTT’yi ziyaret ederek yeni şifrenize anında alabilirsiniz. Şifrenizi de yazdıktan sonra Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna basıp Devlet Kurumlarını bölümüne tıklayınız.

 


İlginizi Çekebilir: E-devlet Üzerinden Kayıp Çalıntı Cep Telefonu İhbarı nasıl yapılır? Tıklayınız..


Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü ‘İhale Sorgulama’ Nasıl yapılır?

Size özel olarak açılmış olan sayfa da yer alan İhale Sorgulama bölümünü tıklayın. Açılan sayfada istediğiniz göre, ihale durumu, ihale kategorisini ve ihaleyle ilgili metni yazdıktan sonra istediğiniz ihaleye saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Bu hizmet içeriklerini kullanarak Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğünün kamu ve kurulum kuruluşlarının taleplere göre düzenlenmiş yayımlanan ihaleleri anında görebilme imkânınız vardır.

Böylece ihaleler hakkında istediğiniz bilgileri sorgulama sayfası üzerinden temin edebilirsiniz. İhale yapan kurumların başında Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü geldiği için bu başlık altında içeriklere ulaşabilirsiniz.

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü kamu ve kamu kurulum kuruşlarının haklarını ön planda tutarak, kamu kurumlarının yetkin bir biçimde kullanılması ve savurganlığın önlenmesi için merkezi satın alma görevini bilinçli bir şekilde üstlenmektedir.

Ayrıca Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü İhale Sorgulama ve sizlere en iyi sonuçlar vermek adına faaliyet alanına giren ihtiyaç konusu malzemenin standart ve kalitesinin azami ölçüde sağlanmasına da dikkat eder.

Bu özelliklerin yanı sıra şeffaflık, rekabet, hesap verebilirlik prensipleri doğrultusunda iç ve dış piyasadan tedarik edilmesi ve dağıtımı için kamu kurum ve kuruluşları adına merkezi satın alma işlevini büyük bir titizlikte yürütmektedir.

En sağlıklı ve devlet kuralları kapsamında en faydalı ihalelere ulaşmak için turkiye.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Pay