Windows 7 Orjinal Değil Hatası Çözümü

Windows 7 Orjinal Değil Hatası Çözümü

Windows 7 Orjinal Değil Hatası Çözümü,windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjinal değil yazısını kaldırma, windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjinal değil ürün anahtarı, windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjinal değil programsız,bu windows kopyası orjinal değil 7601,yapı 7601 hatası nasıl düzeltilir, windows 7 orjinal değil uyarısını kaldırma regedit, windows 7 yapı 7601 ürün anahtarı,bu windows kopyası orjinal değil 7601 çözümü vb.. internet ortamında aradığınız ve çözüm bulamadığınız bu sorunun çözümü için makalemizi okuyabilirsiniz..

 

Windows 7 Orjinal Değil Hatası Çözümü

Bireysel kullanıcılar Windows 7 bilgisayarlarına yükledikleri zaman belirli bir zaman sonra  ”windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjinal değil” uyarısını almaktadır ve masa üstü fonu siyaha dönmektedir. Bireysel kullanıcıları rahatsız eden bu durumdan kurtulmak isteyenler İnternet ortamında araştırmalar yapmakta programlar yüklemektedirler.

Program indircem diye yeni yükledikleri sisteme virüs bulaştırma son derece sık rastlanan bir durumdur.Aşağıda yazan işlem adımlarını sırası ile takip ederseniz sorunsuz bir şekilde windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjinal değil uyarısını bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

windows 7 Orjinal Değil Uyarısı

 

Windows 7 Orjinal Değil Uyarısını Kaldırma için Yapılacak İşlem Adımları 

  1. Öncelikle bilgisayarınıza Winrar yükleyiniz. Çünkü aşağıda yer alan yazılımı bulunduğu dosya konumundan çıkarmak için Winrar’a ihtiyacınız var. Winrar yükledikten sonra diğer aşamaya geçelim.
  2. RemowaWAT  Yazılımını bilgisayarınıza indirin. RemowaWAT için http://www.dosya.tc/server10/ezpw32/Removewat.rar.html İnternet tarayıcınızın adres çobuğunuza yazarak bilgisayarınıza indirin..RemowaWAT yazılımını indirdikten sonra üzerine tıklayarak WinRAR ile Aç tıklayınız.

RemoveWAT3.Programı Winrar yardımı ile çıkardıktan sonra Çalıştırıyoruz.Resimde görüldüğü gibi Restore WAT tıklayıp bekliyoruz. Ortada yer alan kısım dolduktan sonra işlem tamamdır.

 

 

4.Bilgisayarınız bu işlemler tamamlandıktan sonra otomatik alarak açılıp kapanacaktır. Bilgisayar açıldığında windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjinal değil uyarısını daha da almayacaksınız..

Tüm bu işlem adımlarına rağmen ”windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjinal değil” uyarısı işlemi gerçekleştiremezseniz sayfanın altında yer alan yorum bölümüne mesaj bırakmanız durumunda teknik destek sağlanacaktır.

windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjinal değil uyarısını düzeltirken dikkat etmeniz gerekenler:

Öncelikle program ya da yazılım indirirken bilgisayarınızda mutlaka bir güvenliklik yazılımı bulunsun.Bir çok site ya da kişi insanları yanlış yönlendirerek bilgisayarınıza istenmeyen gereksiz ve zararlı yazılımları yüklenmesini sağlamaktadırlar. Bu yazılımlar bilgisayarınızın performansını düşürebileceği gibi geri dönüşü imkansız zararlara sebep de olabilmektedir.

ESET NOT 32 size tavsiyemdir. Gerçekten bilgisayarı yormayan arka planda da işini çok iyi yapan bir Anti-virüs programıdır.Programı resmi web sitesinden indirebilirsiniz..

 

Son arananlar:

Pay